Каталог » Полезные статьи » LONG MARCH
Ширина: Диаметр: Высота: Бренд:

LONG MARCH

Шинна компанія Chaoyang Long March з успіхом освоює міжнародні ринки, збільшуючи поставки шин в інші країни, в тому числі в Україні.
У першому кварталі 2015 Long March, що базується в китайській провінції Ляонін, поставила на експорт 305 200 шин на суму 40 мільйонів доларів, збільшивши ці показники на 30,9 і 17,7% відповідно. За весь 2014 компанія експортувала 1,96 мільйона шин загальною вартістю 174 мільйони доларів, що на 24,43 і 8,1% більше, ніж у попередньому році. Представники виробника характеризують зростання експорту як «нормальний і прогнозований».
Протягом багатьох років Long March продовжує інвестувати у виробництво цільнометалокордних шин для вантажного транспорту, і в компанії говорять, що були вдосконалені всі етапи технологічного процесу, а обладнання закуповується в Німеччині, Італії, Японії та Нідерландах. Зокрема, були придбані німецькі і японські рентгенівські апарати високого дозволу, балансувальні верстати, стенди для випробувань шин на стійкість до статичних навантажень, системи голографічного контролю якості та інше обладнання, що дозволяє виробляти більш високоякісні шини.
За допомогою впровадження нових технологій були розроблені нові лінійки беpкамерних комерційних і вантажних шин, які зараз доступні в 236 типорозмірах з 50 малюнками протектора. Шини продаються в багатьох країнах світу і були оптимізовані відповідно до особливостей споживчих переваг у різних регіонах. На своєму домашньому ринку Long March вважається одним з провідних виробників вантажних шин.
Шини Long March відповідають міжнародним стандартам якості, і користуються гарним попитом у багатьох країнах, у тому числі в Україні. Long March входить в топ-75 найбільших світових шинних виробників за обсягами виручки, експортуючи більше 70% своєї продукції на такі ринки, як США, Канада, Великобританія і т.д.

Просмотров: 386

Дата: Пятница, 11 Сентября 2015